Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянську два дитячих садка закрито на карантин, ще у двох дошкільних закладах дві групи на самоізоляції

За інформацією міського відділу освіти у Бердянську, у зв’язку із захворюванням працівників харчоблоків на COVID-19, закрито на карантин дитячі садки №20 (по 12 квітня) та №37 (по 13 квітня) за умови, якщо більше не буде виявлено випадків захворювання на коронавірус. Працівники цих закладів працюють в режимі санітарного дня.

Значно зросла захворюваність серед працівників закладів дошкільної освіти міста. На теперішній час хворіють шість працівників по всім дитсадкам міста. У ЗДО №28 та №39 закрито на самоізоляцію по одній групі.

Згідно листа Лабораторного центру МОЗ України Бердянського міськрайонного відділу у Бердянську у порівнянні з минулим тижнем зросла кількість захворілих. 17,4% - школярі.

Значно зросла кількість педагогічних працівників, які захворіли на коронавірусну інфекцію. Враховуючи рекомендації Лабораторного центру та зниження температурного режиму в приміщеннях закладів загальної середньої освіти адміністраціями закладів було прийнято рішення щодо переходу на навчання з використанням дистанційних форм з 6 по 9 квітня включно.

Позашкільні заклади освіти — Дитячо-юнацька спортивна школа, ЦДЮТ, Будинок дитячої та юнацької творчості, клуб “Зоряний” - працюють в звичайному режимі. Клуб юних моряків “Азовець” перейшов на змішану форму навчання.

У Бердянську два дитячих садка закрито на карантин, ще у двох дошкільних закладах дві групи на самоізоляції