Бердянська міська рада - офіційний сайт

Секретар міської ради Олександр Свідло привітав із ювілейним днем народження голову вуличного комітету №7 Катерину Гладиш

Комітети мікрорайонів та вуличні комітети є першими помічниками депутатів міської ради у вирішенні нагальних питань та відстоюванні інтересів мешканців нашого міста. І оперативність їх вирішення залежить від активності представників цих органів самоорганізації населення.

Вуличний комітет №7, що на селищі Кабельників, вже 15 років очолює людина активної життєвої позиції Катерина Федорівна Гладиш. Сьогодні вона відзначає свій ювілейний день народження. Із привітаннями, подарунками та квітами до неї сьогодні завітав секретар міської ради Олександр Свідло. Він подякував іменинниці за багаторічну працю в органах самоорганізації населення і внесок у розвиток Бердянської міської територіальної громади. Побажав міцного здоров’я, життєвої наснаги, злагоди та добробуту. Та висловив сподівання, що Катерина Федорівна буде і надалі допомагати мешканцям мікрорайону вирішувати їх нагальні питання.

Катерина Федорівна Гладиш навчалася у бердянській школі №18, закінчила Бердянський державний педагогічний інститут (факультет підготовки вчителів початкових класів). З 1989 року працювала в системі дошкільного виховання, має більше 25 років безперервного педагогічного стажу.
З 2006 року очолила вуличний комітет №7, що на селищі Кабельників. Катерина Федорівна багато часу та уваги приділяєте громадській роботі. Завдяки своїй працездатності, компетентності, відповідальності та ставленням до справи вони здобула повагу та заслужений авторитет серед мешканців мікрорайону.

Секретар міської ради Олександр Свідло привітав із ювілейним днем народження голову вуличного комітету №7 Катерину Гладиш