Бердянська міська рада - офіційний сайт

Голову міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Ніну Моненко привітав із днем народження секретар міської ради

Сьогодні свій день народження відзначає голова міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Ніна Василівна Моненко.

“Сьогодні день народження великої людини. Ніна Василівна — це “людина-щит”, яка своєю силою захищає увесь педагогічний склад міста Бердянськ. Вітаю Вас із днем народження, бажаю здоров’я, жіночого щастя, наснаги, не зупинятися на досягнутому та дотримуватися тієї життєвої позиції, яка є у Вас” - побажав іменинниці секретар міської ради Олександр Свідло.

Ніна Моненко розпочала педагогічну діяльність у 1988 році на посаді вчителя географії середньої школи №16, а згодом була переведена на посаду заступника директора з виховної роботи цього ж закладу.

За досвід роботи, мудрість, авторитет серед працівників освітньої галузі у березні 2010 року Ніну Василівну було обрано головою міської організації Профспілок працівників освіти і науки України та вона є сьогодні незмінним профспілковим лідером. Педагогічні працівники та колеги відзначають працездатність, відповідальність за доручену справу, організаторські здібності та доброзичливість Ніни Василівни.

Голову міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Ніну Моненко привітав із днем народження секретар міської ради