Бердянська міська рада - офіційний сайт

Шукати шляхи економії разом

У Бердянську будуть створені координаційні ради у сфері освіти і в охороні здоров'я. До них увійдуть фахівці по галузях. Ідея створення таких органів запропонована міським головою Олексієм Бакаєм.

2015 рік буде дуже непростим. Коштів, що виділяються на бюджетну сферу, гостро не вистачає. Тому вже зараз потрібно шукати шляхи раціонального та економного використання фінансів.

- Працювати в цьому напрямку ми будемо тільки разом з медиками і з вчителями, - заявив сьогодні міський голова Олексій Бакай на зустрічі з медпрацівниками. - Влада не буде «продавлювати» жодних рішень. Ви фахівці кожен у своїй галузі, тому пропозицій ми чекаємо від вас. Для цього ми створимо координаційні ради в міській сфері охорони здоров'я і окремо в системі освіти. У міській лікарні таку раду вже створено і вона почала працювати. Я знаю, що обговорення йде дуже гаряче. Пропонуються різні варіанти, багато з них викликають неприйняття. По місту вже розпустили чутки, що міська влада закриває госпітальне відділення, кардіологічну реанімацію ... Це не правда. Жодних рішень ще не прийнято. І міська влада нічого не вирішуватиме без участі координаційних рад. Ось як ми вирішимо спільно, так і буде. Але відсидітися - не вийде, і нічого не робити - не вийде. Нас чекає важкий рік, і якщо ми разом не знайдемо варіанти, як, що і де заощадити, нам від цього легше не буде.

Шукати шляхи економії разом