Бердянська міська рада - офіційний сайт

Семінар з питання підвищення ефективності взаємодії влади та громадськості щодо підтримки військовослужбовців

У середу, 17 грудня, у виконавчому комітеті відбувся інформаційно-методичний семінар з питання підвищення ефективності взаємодії влади та громадськості щодо підтримки військовослужбовців та добровольчих батальйонів, які беруть участь у проведенні АТО. Головували на засіданні керуючий справами виконкому Наталія Гончарова та начальник управління внутрішньої політики і зв’язків з громадськістю Запорізької ОДА Олександр Зубченко. У семінарі взяли участь керівник апарату Бердянської РДА Алла Галущак, депутати Бердянської міської ради Сергій Шарай та Юрій Зінчук, в.о начальника відділу освіти Наталя Лазуренко, директор Державного навчального закладу “Бердянський Центр професійно-технічної освіти” Василь Гищук, директор гімназії № 1 “Надія” Валентина Сергієнко, директор Бердянського філіалу “Ощадбанк” Микола Сердюков, лідери волонтерських організацій м. Запоріжжя: Катерина Матюха («Сестри Перемоги»), Олена Ярошенко (БФ «Лебедія»), Дмитро Шуманов (громадський рух «Місто Z»); волонтери м. Бердянська: Олена Мартищенко, Анетта Омельченко, Віталій Белтадзе, Сергій Білоусов та інші, керівники структурних підрозділів виконкому Бердянської міської ради і Бердянської РДА соціально-гуманітарного напрямку, директори гімназій міста, громадські активісти: Андрій Чепрасов і В'ячеслав Олексієнко та інші.

Відкриваючи семінар, керуючий справами виконкому Наталя Гончарова та начальник управління внутрішньої політики і зв’язків з громадськістю Запорізької ОДА Олександр Зубченко розповіли про діяльність обласних та міських осередків громадських організацій, волонтерських груп, підприємств, установ, організацій міста Бердянська, окремих волонтерів, які беруть активну участь в організації допомоги Збройним Силам України, Національної гвардії України, прикордонникам, бійцям добровольчих батальйонів в м. Бердянськ. Наталя Гончарова та Олександр Зубченко подякували за ініціативу і творчий, героїчний підхід в організації волонтерської діяльності, запропонували заходи щодо координації дій органів влади, місцевого самоврядування та волонтерів, інформаційної взаємодії, формування довіри між владою і волонтерами.

У свою чергу волонтери м. Запоріжжя К. Матюха, О. Ярошенко, Д. Шуманов, волонтери м. Бердянська С.Шарай, О. Мартищенко, А. Омельченко, В. Белтадзе, С.Білоусов поділилися досвідом, обмінялися контактами для більш ефективної волонтерської роботи.

Підсумовуючи зустріч керуючий справами виконкому Наталя Гончарова запросила всіх взяти активну участь в благодійному концерті, який відбудеться 21 грудня о 14:00 у Центрі дитячої та юнацької творчості.

Семінар з питання підвищення ефективності взаємодії влади та громадськості щодо підтримки військовослужбовців