Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянську тривають заходи з нагоди Дня міста

18 вересня Бердянськ продовжує святкувати День міста. Святкові заходи розпочалися урочистим проходженням військових у супроводі ансамблю барабанщиць Донецького державного університету внутрішніх справ. Вони пройшли від перехрестя пр. Праці до міського Палацу культури. Після яскравого виступу барабанщиць стартував фестиваль болгарських творчих колективів «Ізвор». Присутніх з днем міста привітав міський голова Валерій Баранов:

- Хочу вас запевнити, що міська рада та виконавчий комітет готують амбітні проекти для того, щоб наше місто стало розвиватися набагато динамічніше. Ми, з моєї точки зору, на порозі великих змін, на порозі того, що наш Бердянськ повинен дійсно стати серцем Азову. Він стане найкращим благоустроєним містом, де буде комфортно працювати і будуть робочі місця та висока оплата праці.

Бердянців також привітали Народний депутат України, президент Асоціації болгар України Антон Кіссе та Почесний консул Республіки Болгарія в Запорізькій, Донецькій та Луганській областях Сергій Желєв.        

В районі парку Шмідта проходить святкова торгівля, безкоштовне чаювання з самовару, виставка військової техніки та стрілецької зброї, експозиція та тест-драйв автомобілів Toyota. Виступав оркестр військово-морської бази „Схід”.

З 16:00 на Приморській площі розпочнуться дитячі майстер-класи, а о 18:00 - святковий концерт до Дня міста „Місто біля моря”.

У Бердянську тривають заходи з нагоди Дня міста