Бердянська міська рада - офіційний сайт

Готовність до «червоної» ковідної зони, благоустрій і озеленення міста, енергозбереження та інші питання пресконференції міського голови

12 жовтня міський голова Валерій Баранов розпочав пресконференцію з актуального питання щодо захворюваності на COVID-19.

Станом на сьогодні 132 особи лікуються стаціонарно, ще 379 – амбулаторно. За останню добу померло, на жаль, 4 людини.

Валерій Баранов зазначив: «Ми готуємося до викликів. Уже встановили пожежну сигналізацію, а також автоматику на киснепроводі для забезпечення ковідних ліжок киснем. Сьогодні відправляємо пакет документів для вводу системи киснезабезпечення в експлуатацію. Усього в нас 250 ліжок, лікування на яких проходять мешканці нашої громади та сусідніх районів. У приміщенні міськвиконкому після обіду вакцинуватимуться близько 50 працівників і членів їх сімей».

Міська влада також займається програмою озеленення міста та моніторингу об’єктів благоустрою.

Валерій Баранов пояснив: «Ми з робочою групою хочемо зробити карту, на якій буде позначено вільні місця для зелених насаджень і яких саме. Ця карта буде доступна громадськості в мережі Інтернет. Об’єкти благоустрою плануємо передати на баланс одному з комунальних підприємств, щоб мати змогу виділяти кошти та обслуговувати дитячі майданчики, паркани, лавки, сходи та все інше, у ремонт чого раніше вкладали власні кошти та зусилля».

Очільник міста повідомив, що планується оновлення програми енергозбереження в бюджетній сфері. Украй необхідно виділяти кошти на утеплення приміщень з автономними котельнями, щоб зменшити витрати на їх опалення. Потрібно і надалі займатися обладнанням індивідуальних теплових пунктів і котелень на альтернативних видах палива в бюджетних установах.

Приємною новиною стала звістка про те, що для ПрАТ «Азовкабель» відновлено електропостачання, більше 200 працівників приступили до роботи. Знайдено механізм, за яким завод працюватиме. Отже, загроза зупинки очисних споруд міста та знеструмлення мікрорайонів АКЗ і РТС також минула. 

Міський голова розповів, що наступного тижня заплановано зібрати всіх посадових осіб, які займаються питанням збору та перевезення сміття, й обговорити з ними актуальні проблеми з метою ефективнішого їх вирішення.

Найближчим часом також заплановано відновити зустрічі керівників комунальних підприємств з громадськістю, представниками комітетів мікрорайонів, керівниками ОСББ й усіма бажаючими. «Вважаю корисним регулярно обговорювати нюанси взаємодії та питання, які виникають між комунальними підприємствами, виконавчим комітетом і мешканцями нашої громади», – зауважив очільник міста.

Готовність до «червоної» ковідної зони, благоустрій і озеленення міста, енергозбереження та інші питання пресконференції міського голови