Бердянська міська рада - офіційний сайт

Рішенням виконкому підвищено вартість проїзду на міських автобусних маршрутах і відмінено обмеження на пільговий проїзд для пенсіонерів

12 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто близько 30 питань. На початку наради міський голова Валерій Баранов за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справі ліквідації та попередження наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і з нагоди Дня рятівника вручив подяку голови Запорізької обласної державної адміністрації директору КП “Рятувально-водолазна служба” Олександру Врублевському.

На засіданні виконавчого комітету було розглянуто та прийнято рішення про коригування вартості проїзду на міських автобусних маршрутах загального користування. Даний регуляторний акт пройшов відповідну процедури, був обговорений на засіданні “круглого” столу та на засіданні робочої групи з дотримання принципів державної регуляторної політики. Відповідно до розпорядження міського голови було проведено обстеження здійснення пільгових перевезень на міських маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі. Спеціалісти відділу транспорту та зв’язку, управління праці та соціального захисту населення провели вибірковий підрахунок кількості пільгових перевезень загального пасажиропотоку. Відсоток перевезення пільговиків у середньому складає 26,1%. було обстежено 13 автобусів, 264 рейси. На наступний рік планується провести обстеження пасажиропотоку із залученням науковців.

Після обговорення, до якого активно долучилися депутати міської ради Віктор Цуканов, Володимир Безверхий, Олександр Глувинський та громадськість, члени виконкому підтримали рішення про коригування вартості проїзду. Згідно з ним встановлюється вартість проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті загального користування, що здійснює перевезення в режимі маршрутного таксі за маршрутами:

1) №2 “Завод „Азовкабель” – ДСС “Бердянський”, №4 “ЗОШ №7 – Залізничний вокзал”, №4/1 “СГТ “Мрія”-пост ДАІ – Залізничний вокзал”, №4/3 “с. РТС – маг. „Київ” – Залізничний вокзал”, №5 “ВАТ „Азмол” – Залізничний вокзал”, №5/2 “ВАТ „Азмол” – Залізничний вокзал – санаторій „Бердянськ”, №8 “Автовокзал – сел. 8 Березня”, №8-А “Автовокзал – вул. Яблочкова”, №9 “Психдиспансер – Залізничний вокзал”, №10 “Автовокзал – вул. Руднєвої”, №13 “Завод „Азовкабель” – Залізничний вокзал”, №17 “Універмаг „Черьомушки” – Аквапарк”, №19 “Центральний ринок – Міське кладовище”, №21 “Тубдиспансер – вул. Північна – Залізничний вокзал”, у розмірі 8,0 грн за одне пасажироперевезення.

2) №12 „Центральний ринок – с. Нововасилівка”, №12/21 “Центральний ринок – вул. Морозова – с. Нововасилівка”, №17/15 “Універмаг “Черьомушки” – Дальня Коса” у розмірі 11,0 грн за одне пасажироперевезення.

3) №82 “Центральний ринок – с. Роза” у розмірі 14,0 грн за одне пасажироперевезення.

Рішенням виконкому також проводиться коригування вартості проїзду на міських автобусних маршрутах загального користування та встановлюється вартість проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті загального користування, що здійснює перевезення в звичайному режимі руху за маршрутами:

1) №4 “ЗОШ №7 – “Залізничний вокзал”, №4/1 „Пост ДАІ – Залізничний вокзал”, №4/3 “с. РТС – маг. “Київ” – Залізничний вокзал”, №5 “ВАТ „Азмол” – Залізничний вокзал”, №8 “Автовокзал – сел. 8 Березня”, №9 “Психдиспансер – Залізничний вокзал”, №10 “Автовокзал – вул.Руднєвої”, №13 “Завод „Азовкабель” – Залізничний вокзал”, №17 “Універмаг “Черьомушки” – Аквапарк”, №21 “Тубдиспансер – вул. Північна – Залізничний вокзал”, у розмірі 6,0 грн за одне пасажироперевезення.

2) №12/21 “Центральний ринок – вул. Північна – с. Нововасилівка”, №17/15 “Універмаг “Черьомушки” – Дальня Коса” у розмірі 8,0 грн за одне пасажироперевезення.

Дане рішення набуває чинності після оприлюднення в друкованому засобі масової інформації.

На засіданні виконавчого комітету також було прийнято рішення про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 10.11.2020 № 392 “Про організацію пасажирських перевезень на період карантинних обмежень”. Цим рішенням відміняються прийняті рік тому обмеження у часі на пільговий проїзд у маршрутному транспорті для громадян, які мають категорії “пенсіонер за віком” або “особа з інвалідністю 3 групи”. Тобто ці категорії можуть користуватися пільговим проїздом протягом усього дня без обмежень.

Рішенням виконкому підвищено вартість проїзду на міських автобусних маршрутах і відмінено обмеження на пільговий проїзд для пенсіонерів