Бердянська міська рада - офіційний сайт

Транспортні, соціальні та інші питання розглянули на засіданні виконавчого комітету

12 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради під головуванням очільника міста Валерія Баранова. Під час засідання розглянули ряд актуальних питань щодо забезпечення життєдіяльності громади та ухвалили низку рішень, які стосуються транспортної та рекламної сфер, захисту прав дітей, кадрових і нагородних питань, особливостей діяльності органу місцевого самоврядування, а також заяв громадян на постанови адміністративної комісії щодо накладених стягнень.

Одним із суттєвих для мешканців стало підвищення вартості проїзду на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі до 8-ми грн, у маршрутних таксі № 12 – до 11 грн, № 82 – 14 грн.

Зазначеним рішенням також відмінено прийняті рік тому обмеження в часі на пільговий проїзд для громадян, які мають категорії «пенсіонер за віком» або «особа з інвалідністю 3 групи», тобто ці категорії можуть користуватися пільгами протягом усього дня без обмежень.

Додатково на міських маршрутах № 4, № 12, № 21/12, № 82 призначено тимчасового автомобільного перевізника до проведення конкурсу.

На засіданні затвердили Концепцію цифрової трансформації публічного управління в Бердянській міській раді, а також Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції у виконкомі, щоб покращити якість надання управлінських та адміністративних послуг мешканцям громади.

Окремий блок питань, які розглянули члени виконкому та підтримали відповідні рішення, стосувався захисту прав дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Особливу увагу на засіданні приділили розгляду заяв громадян на постанови адміністративної комісії щодо накладених стягнень за вчинені правопорушення. Заслухавши додаткові пояснення винних осіб, члени виконкому залишили стягнення без зміни.

Для мотивації діяльності активу та членів комітетів мікрорайонів прийнято рішення про їх матеріальне заохочення.

Рішеннями виконкому надано дозволи на розміщення підприємцями рекламних конструкцій в місті та погоджено видалення зелених насаджень комунальним підприємством «Зеленгосп», окремими громадянам та іншими суб’єктами господарювання.

У зв’язку з кадровими змінами в новій редакції затверджено оновлений персональний склад комісії з питань міського пасажирського транспорту, а також місцевої комісії для формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим.

Транспортні, соціальні та інші питання розглянули на засіданні виконавчого комітету