Бердянська міська рада - офіційний сайт

В.о. міського голови Олександр Свідло привітав із ювілейним днем народження мешканця нашого міста Михайла Святашова

23 листопада 80-й день народження відзначав мешканець Військового містечка Михайло Святашов. Із цією поважною датою ювіляра привітав в.о. міського голови Олександр Свідло разом з ветеранською організацією Військового містечка. Вони побажали міцного здоров’я, любові й уваги близьких, турботи й пошани рідних, невичерпних сил і наснаги.

Іменинник Михайло Федорович у попередні роки пройшов гідний життєвий шлях, про який із гордістю розповів своїм гостям. Молодим чоловіком після закінчення строкової військової служби в Німецькій Демократичній Республіці залишився на надстрокову службу. Паралельно із цим екстерном здав екзамени та успішно вступив до Васильківського військового училища, після закінчення якого отримав спеціальність «технік літака». 7 років прослужив у Німеччині, потім був переведений до Казахстану на наступні 5 років служби, після чого знову повернувся в Німецьку Демократичну Республіку. Демобілізувався у 1986 році у військовому званні капітана.

Михайло Федорович віддав військовій службі 25 років свого життя. Гідний приклад батька спонукав одного з його синів продовжити сімейну традицію та стати на захист рідної Батьківщини в період нинішнього збройного конфлікту на Сході України. Другий син Михайла Святашова обрав не менш благородний фах лікаря, щоб піклуватися про найдорожче в кожної людини – її життя та здоров’я. Тепер свої зусилля ювіляр спрямовує на виховання люблячих онуків.

В.о. міського голови Олександр Свідло привітав із ювілейним днем народження мешканця нашого міста Михайла Святашова