Бердянська міська рада - офіційний сайт

Представникам туристичного бізнесу, санаторно-курортних закладів та медичного туризму презентували Міжнародні туристичні виставки на 2022

13 січня у виконавчому комітеті під керівництвом заступника міського голови Олени Божкової відбулася робоча зустріч з представниками туристичного бізнесу, санаторно-курортних закладів міста та представників медичного туризму. Основною метою було залучення до співпраці всіх гравців туристичного бізнесу Бердянської міської територіальної громади задля збільшення потоку туристів на відпочинок та оздоровлення до серця Азова через Міжнародні туристичні виставки та спільну популяризацію курортного міста Бердянськ.

Під час зустрічі керівництво ГС "Бердянська Локальна Туристична Організація" детально розповіли про роботу організації, можливості та переваги співпраці та згуртованості всіх стейкхолдерів туристичної галузі.

Сектор реклами курорту на туризму виконавчого комітету провів для учасників наради презентацію щодо Міжнародних туристичних виставок на 2022 рік, які заплановані в містах: Київ, Львів, Дніпро. Увагу присутніх було акцентовано на Міжнародному форумі з медичного туризму на тему: «Медичний туризм, як інструмент залучення та стимулювання інвестицій щодо розвитку туристичної галузі в Україні та UITT 2022.

Представникам туристичного бізнесу, санаторно-курортних закладів та медичного туризму презентували Міжнародні туристичні виставки на 2022