Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянська громада підготувала об’єкти до участі в конкурсі Надзвичайної кредитної програми для відновлення України

Сьогодні в Запорізькій обласній державній адміністрації під головуванням очільника регіону Олександра Старуха відбулася нарада з обговорення проєктів будівництва у Бердянську на 2022 рік, які будуть подаватися на конкурс Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Ця програма фінансується Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).

У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов, керівниця апарату обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко, голова Бердянської районної державної адміністрації Олексій Бакай, в.о. міського голови, секретар Бердянської міської ради Олександр Свідло, депутати Запорізької обласної ради Олексій Холод та Сергій Ткаченко, керівники й представники структурних підрозділів ОДА.

Для участі у Надзвичайній кредитній програмі для відновлення України на 2022 рік розроблено 12 проєктів. Спектр будівель дуже широкий, та влада міста Бердянська виокремлює серед них три пріоритетні напрями. А саме: капітальний ремонт інфекційного корпусу міської лікарні та Центру дитячо-юнацької творчості імені Є.М. Руднєвої, реконструкція будівлі під центр надання адміністративних, соціальних та комунальних послуг по вулиці Шмідта, 16. Усі об’єкти мають актуальну проєкто-кошторисну документацію. Вони комплексні, відповідають вимогам інклюзії та сучасним державним будівельним нормам.

На нараді зазначили, що перспективні проєкти будуть подаватися не лише до конкурсу Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, а й до інших програм, які допоможуть реалізувати будівництво або реконструкцію соціально важливих об’єктів. Так, наприклад, вже розроблено проєкт ремонту напірного каналізаційного колектору від КНС 7 й каналізаційна насосна станція № 8 та зовнішні каналізаційні мережі по Мелітопольському шосе. 

Після реконструкції заклади соціальної інфраструктури та інші важливі об’єкти забезпечать якісними послугами жителів Бердянська та району.

Інформація Департаменту культури та інформаційної політики ЗОДА

Бердянська громада підготувала об’єкти до участі в конкурсі Надзвичайної кредитної програми для відновлення України