Бердянська міська рада - офіційний сайт

Робота житлово-комунальних підприємств у новорічні та різдвяні свята

На апаратній нараді заступник міського голови Олександр Свідло розповів про роботу житлово-комунальних підприємств, які забезпечували життєдіяльність міста у новорічні та різдвяні свята. За його словами в цілому ситуація у місті була контрольована, без серйозних аварійних ситуацій.

Так, з 1 по 10 січня на підприємстві “Берянський міськводоканал” цілодобово чергували 5 аварійних бригад. За святкові дні було зафіксовано 16 поривів на водопровідних мережах та близько 100 заторів на каналізаційних мережах. Два серйозних пориви сталися 9 січня — на Мелітопольському шосе та на вулиці Макарова. З даними аварійними ситуаціями підприємство справилося у стислі терміни, була задіяна додаткова техніка. Близько 3-4 годин без води були частково мікрорайони АКЗ, РТС та Коса.

На мережах теплопостачання поривів та аварій не було. За 10 днів зафіксовано вісім разових заявок, які ліквідовувались своєчасно без припинення подачі теплопостачання до житлового фонду.

Заявки, які надходили до КК “Коменерго-Бердянськ” та КП “Житлосервіс 2-а”, в основному стосувалися перемерзання стояків. Організовані аварійні бригади своєчасно вирішували ці проблеми, де було потрібно — міняли ділянки мереж.

Працівники КП “Зеленгосп” у святкові дні прибрали 10 аварійних дерев. Підприємством також було вирішено питання завезення дров для роти “Берда”, яка несе службу на блокпостах.

За словами заступника міського голови Олександра Свідло, найбільші проблеми у святкові дні були з електропостачанням. Так, 31 грудня у чергового БМРЕМ було близько 300 заявок. У новий рік вдалося увійти із мінімальною кількістю заявок. Багатоповерховий житловий фонд було підключено, залишалися разові заявки у приватному секторі. Напруженою ситуація зберігається і сьогодні. Кількість заявок не зменшується і становить близько 50-60 щодня.

В цілому на думку Олександра Петровича підприємства у новорічні та різдвяні свята відпрацювали системно. Він подякував усім, хто цілодобово працював у ці дні та забезпечував життєдіяльність міста.

Робота житлово-комунальних підприємств у новорічні та різдвяні свята