Бердянська міська рада - офіційний сайт

На посаду директора комунального закладу «Територіальне медичне об'єднання» претендує 6 осіб

Сьогодні на інформаційному дні для бердянських ЗМІ заступник міського голови Людмила Шаповал проінформувала журналістів про те, хто претендує на звільнену у зв'язку з від'їздом з міста Ірини Котляр посаду директора комунального закладу «Територіальне медичне об'єднання». За її словами, є чотири кандидатури, які обговорювалися в міських медичних колах і пропонуються медиками. Це завідувач відділенням швидкої допомоги Валерій Тихонов, завідувач кардіологічної реанімацією Дмитро Єгоров, лікар-онколог Олег Левенко і гінеколог Юрій Грицкевич. Крім того, є два кандидати, які самі подали свої документи. Це Владислав Пономаренко, який раніше очолював «Приазовкурорт», і головний лікар центральної міської лікарні в місті Шахтарську Сергій Кіргет, який переїхав до Бердянська.

Нинішній виконуючий обов'язки директора комунального закладу «Територіальне медичне об'єднання» Світлана Гребенюк, відмовилася від участі в конкурсі. Так само вчинив і ряд інших медпрацівників, прізвища яких раніше озвучувалися в якості можливих претендентів на посаду.

Як зазначила Людмила Шаповал, претенденти повинні надати своє резюме і своє бачення плану стратегічного розвитку Бердянського комунального закладу «Територіальне медичне об'єднання». Але, крім того, існують ще кваліфікаційні вимоги для призначення на цю посаду, які затверджені Міністерством охорони здоров'я.

Прізвище нового директора комунального закладу «Територіальне медичне об'єднання» може бути назване до кінця наступного тижня.

На посаду директора комунального закладу «Територіальне медичне об'єднання» претендує 6 осіб