Бердянська міська рада - офіційний сайт

Засідання робочої групи

13.02.2015 року у міськвиконкомі відбулося засідання робочої групи з дотримання у м. Бердянськ принципів державної регуляторної політики.

Про результати відстеження результативності регуляторного акта рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 02.12.2004 № 647 “Про затвердження Положення про порядок надання пільг ветеранам війни та праці, ветеранам військової служби та органів внутрішніх справ, особам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, інвалідам і пенсіонерам за віком” доповіла заступник начальника управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради. За результатами розгляду робочою групою прийнято рішення, що даний регуляторний акт потребує скасування у зв'язку з прийняттям на державному рівні законодавства, яке надає право громадянам користуватися самостійно пільгами, визначеними у регуляторному акті.

За результатами розгляду робочою групою пропозицій Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва до проекту рішення Бердянської міської ради “Про затвердження Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м. Бердянськ у новій редакції” прийнято рішення внести відповідні зміни та винести проект регуляторного акта на розгляд Бердянської міської ради.

Проект регуляторного акта „Про затвердження Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Бердянська у новій редакції та архітектурних типів тимчасових споруд” після розгляду та внесення запропонованих змін до нього прийняли рішення направити на затвердження виконавчого комітету Бердянської міської ради.

На підставі доповіді начальника управління земельних правовідносин виконавчого комітету Бердянської міської ради та розгляду проекту регуляторного акта „Про затвердження Тимчасового Порядку щодо передачі у власність або користування земельних ділянок об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків міста Бердянська” прийнято рішення внести зміни та доопрацювати зазначений проект регуляторного акта.

Засідання робочої групи