Бердянська міська рада - офіційний сайт

Внесено останні зміни до проекту рішення виконкому по тимчасовим спорудам

Сьогодні, 13 лютого, відбулось чергове засідання робочої групи з дотримання принципів державної регуляторної політики під головуванням заступника міського голови Анатолія Степаненко. У зв’язку із надходженням двох пропозиції було внесено останні зміни до проекту рішення виконкому „Про затвердження Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Бердянська у новій редакції та архітектурних типів тимчасових споруд”.

Пропозиції від підприємців міста стосувались торговельних точок з продажу сувенірів по вул. Горького, які були отримані в межах дії інвестиційного договору. Підприємці брали участь у реконструкції цієї частини набережної, а у 2015 році закінчується строк дії цих паспортів прив’язки. Тож підприємці звернулися із проханням залишити ці торговельні точки. Члени комісії вирішили підтримати підприємців і подовжити строк дії документів до 1 жовтня 2015 року за умови приведення в порядок цих торговельних міст.

Проект цього регуляторного акту буде винесено на чергове засідання виконкому, яке відбудеться 10 березня. Прийом заяв від підприємців, які хочуть вести сезонну торгівлю, почнеться після вступу рішення у законну дію, тобто з моменту оприлюднення. Рішення має бути надруковано у ЗМІ не пізніше 10 днів з моменту прийняття.

Також головний архітектор Микола Немно повідомив членам комісії, що надійшли пропозиції Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва (м. Київ) до проекту регуляторного акта рішення Бердянської міської ради “Про затвердження Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м. Бердянськ у новій редакції”.

Пропозиції до проекту стосувались кількох пунктів. Члени комісії доручили управлінню архітектури та містобудування внести відповідні зміні, враховуючи отримані пропозиції, та підготувати проект рішення на розгляд сесії міської ради. 

Внесено останні зміни до проекту рішення виконкому по тимчасовим спорудам