Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський голова Олексій Бакай у відрядженні

Міський голова Олексій Бакай знаходиться у відрядженні у Запоріжжі, а потім їде до Київа. Головна мета поїздки - вирішення питання щодо отримання містом коштів з державного резервного фонду на ліквідацію наслідків стихії 24 вересня.

Як вже повідомлялося, у минулому році Кабінет міністрів приймав відповідне рішення. Бердянську були виділені кошти у сумі 11,4 млн грн. Але жодної копійки з них до кінця року отримано так і не було, хоча підрядні організації виконали різних видів робіт більше ніж на 9 млн. грн.

Тому вже у 2015 році міська влада знову зверталася безпосередньо до міністерства фінансів з проханням вирішити питання фінансування. І ось з Мінфіну надійшов лист від 11.02.2015 № 31-10030-04-2/4175. Зокрема цим листом повідомляється про те, що відповідальним за вирішення питання щодо розробки нового рішення Уряду відносно виділення коштів з резервного фонду визначено Мінекономрозвитку. Оскільки гроші виділяються не окремо на Бердянськ, а на Запорізьку область, тому міський голова Олексій Бакай спочатку відбув до Запорізької обласної державної адміністрації для погодження відповідної документації, а після вже відбуде до Мінекономрозвитку у Київ.