Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянська є шанс отримати 300 тис. євро на реконструкцію або частковий ремонт соціальних об'єктів

На початку поточного тижня в Запорізькій обласній державній адміністрації відбулася робоча зустріч представників міст і районів Запорізької області, які приймають у себе вимушених переселенців, з фахівцями Українського фонду соціальних інвестицій. На зустрічі також були присутні мери міст, їх заступники, голови районних державних адміністрацій та інші.

В рамках зустрічі проводилася підготовча робота щодо впровадження проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» спільно з німецьким банком розвитку KfW. Проект буде спрямований, в першу чергу, в Запорізьку, Дніпропетровську і Харківську області.

Запорізьку область на зустрічі представляли такі міста як Бердянськ, Токмак, Мелітополь та Приморськ, також були присутні представники Чернігівської та Михайлівської райдержадміністрацій.

Основна мета приїзду представників Українського фонду соціальних інвестицій - допомогти місцевим громадам якомога краще й ефективніше прийняти у себе біженців із зони АТО.

За підсумками зустрічі 18 лютого делегація фонду відвідала наше місто. У рамках засідання робочої групи, яку очолив міський голова Олексій Бакай, було вирішено відвідати такі соціальні об'єкти як дитячий садок №39, ЗОШ №1, амбулаторії по бул. Гайдара, вул. Ялтинській та Макарова, гуртожиток на вул. Єгорова, 44, поліклініку по вул. Червоній. Саме ці об'єкти планується відремонтувати за рахунок грантових грошей німецьким банком розвитку KfW. У разі перемоги бердянських проектів у цьому конкурсі, банком будуть виділені кошти у розмірі 300 тис. євро на реконструкцію або частковий ремонт кожного об'єкта-переможця.

Від участі в даному проекті виграє, в першу чергу, місцева громада, адже за рахунок інвестора будуть значно поліпшені об'єкти соціальної інфраструктури, якими користується населення міста.

За підсумками приїзду делегації фонду розпочато підготовку повної форми заявки на отримання гранту.

У Бердянська є шанс отримати 300 тис. євро на реконструкцію або частковий ремонт соціальних об'єктів