Бердянська міська рада - офіційний сайт

Прийнято рішення продовжити карантин у школах Бердянська до 27 лютого

Сьогодні, 20 лютого, у виконкомі відбулась нарада на чолі з виконуючим обов'язки міського голови Олександром Свідло, на якій розглядалося питання епідемічної ситуації в місті. У роботі взяли участь керівники сфери освіти та охорони здоров'я. Головне питання: продовжувати або скасовувати карантин у школах Бердянська.

Як доповіла виконуюча обов'язки начальника відділу освіти Наталія Лазуренко, захворюваність в школах Бердянська зросла. Наприклад, у школі №12 хворіє 48% учнів, в школах №1 і №3 захворіло 33% учнів. Ці цифри визначені в ході розмов з батьками по телефону. В цілому ж по місту захворюваність серед школярів зросла за тиждень з 25 до 29%. Хворіють також і вчителі. У гімназії №3, наприклад, на лікарняному практично половина педагогічного колективу.

У свою чергу начальник відділу охорони здоров'я міста Владислав Пономаренко, зазначив, що в Бердянську та в цілому по області на сьогодні виявлено грип групи Б. Дана група небезпечна тим, що, як правило, дає згодом ще й другу хвилю захворюваності.

Проаналізувавши ситуацію, учасники наради дійшли висновку про доцільність продовжити карантин у школах міста ще на тиждень до 27 лютого включно. Заняття також скасовані у всіх позашкільних закладах, щоб не допускати скупчення дітей та розповсюдження вірусів.

Прийнято рішення продовжити карантин у школах Бердянська до 27 лютого