Бердянська міська рада - офіційний сайт

Інформація для громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО

Управління Пенсійного фонду України в м. Бердянську та Бердянському районі повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 №637 (із змінами відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.12.2014 №715) призначення та продовження виплат пенсій особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014р. №509 (довідка видається управлінням праці та соціального захисту населення).

Зазначені виплати, що призначені або продовжені відповідним особам до набрання чинності цією постановою, здійснюються за фактичним місцем їх проживання (перебування) у разі видачі їм до 1 лютого 2015 року такої довідки.

Враховуючи вищезазначене, з 1 лютого 2015 року припинено виплату пенсій громадянам, які переміщені з непідконтрольних територій та не зареєструвалися в порядку, визначеному постановою №509 і не пред’явили відповідну довідку до Пенсійного фонду.

У разі надання до органів Пенсійного фонду тимчасово переміщеними особами зазначених вище довідок після 1 лютого 2015 року, виплату пенсій буде поновлено з часу її припинення.   

Інформація для громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО