Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянському Центрі професійно-технічної освіти відбувся тематичний вечір-пам'яті

У державному навчальному закладі Бердянський Центр професійно-технічної освіти відбувся тематичний вечір-пам'яті під гаслом: “Герої не вмирають... зима, яка нас змінила”. У ньому взяли участь студенти, викладачі, а також директор закладу Василь Гищук та секретар координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання Ігор Зубрицький.

У рамках вечора-пам'яті пролунали патріотичні пісні, демонструвалися відеосюжети подій під час Революції Гідності, викладачі з учнями показали театралізовану постановку про Київський майдан в лютому 2014 року. Учасники заходу зі свічками в руках вшанували загиблих Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання і згадали кожного, хто віддав своє життя за Україну!

Секретар координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання Ігор Зубрицький розповів про Звернення Президента України до Українського народу на церемонії вшанування Героїв Небесної Сотні на Майдані Незалежності у м. Київ; про подвиг Небесної Сотні, який надихнув сотні тисяч українців на боротьбу з російською агресією; про проведення міською владою спільно з громадськістю тематичних заходів з 17 по 24.02.2015 в навчальних закладах, підприємствах, установах, організаціях вечорів пам'яті, зібрань, тематичних зустрічей; про розгорнуті в бібліотеках, музеях і центрах громадських ініціатив тематичні виставки, експозиції, викладки літератури, стенди Героїв Небесної Сотні та загиблих бердянців в зоні АТО та запевнив, що бердянська громада завжди буде пам’ятати героїв-бердянців, які загинули, захищаючи свою Батьківщину.

За інформацію директора державного закладу Василя Гищука і заступника з виховної роботи Ольги Кардинал подібні патріотичні заходи спрямовані на удосконалення національно-патріотичного виховання, формування у молоді громадянської і національної відваги та національної самовідданості, сили духу захищати Україну до останнього подиху. 

У Бердянському Центрі професійно-технічної освіти відбувся тематичний вечір-пам'яті