Бердянська міська рада - офіційний сайт

Проведено засідання робочої групи

19.03.2015 року у виконкому відбулося засідання робочої групи з дотримання в м. Бердянськ принципів державної регуляторної політики. 

Відповідно до порядку денного розглянуто результати відстеження результативності регуляторного акта рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 15.02.2011 № 83 "Про встановлення тарифів на послуги ТОВ" Привоз " На підставі висновків з відстеження результативності робочою групою прийнято рішення, що даний регуляторний акт потребує скасування у зв'язку зі змінами в договорі оренди земельної ділянки ТОВ “Привоз”, а саме, замість слів: “для розміщення та обслуговування ринку” читати: “для розміщення та обслуговування торгового комплексу”. Тарифи на послуги, що надаються торговельними комплексами, не підлягають державному регулюванню, регуляторний акт „Про затвердження тарифів на послуги ТОВ “Привоз” (рішення виконавчого комітету від 15.02.2011 № 83) не є актуальним та потребує скасування.

З метою врахування громадської думки, відкритості для фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань робочою групою розглянуто проект регуляторного акта "Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Бердянська в новій редакції" відповідно до чинного законодавства. За результатом розгляду робочою групою прийнято рішення направити проект на доопрацювання.

Проведено засідання робочої групи