Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянську після зими проінспектують усі блокопости

Сьогодні, 24 березня, в Бердянській мерії відбулося засідання ради оборони міста. Було розглянуто ряд питань. Серед них і рекомендація Ради оборони області вжити заходи для додаткового зміцнення і посилення блокпостів.

Міський голова Олексій Бакай, який проводив засідання Ради оборони, запитав думку фахівців стосовно того, які ще роботи необхідно виконати. Слово взяв командир батальйону Національної гвардії полковник Денис Шлега. Очолюваний ним підрозділ як раз несе бойове чергування на підходах до Бердянська.

На думку полковника Національної гвардії, навколо Бердянська блокпостів вже давно немає. Це добре укріплені опорні пункти, де можна тримати оборону.

- Необхідності в додаткових укріпленнях я поки не бачу, - заявив Денис Шлега. - Однак після зими потрібно створити спеціальну комісію і провести ревізію того, що вже зроблено. Десь, можливо, щось потрібно відновити, десь поправити. Пропоную зробити це разом з представниками міської, районної влади, з фахівцями, які відразу визначать обсяги робіт, кількість необхідних матеріалів і техніки. Це буде правильно.

Пропозицію Дениса Шлеги було прийнято.

У Бердянську після зими проінспектують усі блокопости