Бердянська міська рада - офіційний сайт

Протягом місяця зменшився борг по заробітній платі на підприємствах міста

Про це на засіданні комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат розповів заступник міського голови Анатолій Степаненко.

Проблема несвоєчасної виплати заробітної плати - одна з найгостріших соціальних проблем міста. Кожна людина, незалежно від сфери діяльності і посади, хоче добре жити, отримувати гідну заробітну плату, мати соціальні гарантії. Тому, незважаючи на нестабільне фінансове становище деяких підприємств міста, керівники повинні вжити всіх заходів і задіяти всі ресурси для вирішення цих проблем.

За даними обласного управління статистики станом на 01.03.2015р. борг по заробітній платі на підприємствах міста склав 23,8 млн. грн., по відношенню до 01.02.2015 він зменшився - на 12,6 тис. грн.

У лютому повністю погашена заборгованість перед працівниками ПрАТ «Азовкабель» в сумі 299,6 тис. грн., на 127,5 тис. грн. знижений борг у ПАТ «Бердянськсільмаш». На інших підприємствах-боржниках борги збільшилися або залишилися на колишньому рівні. Борг у ПАТ «АЗМОЛ» збільшився на 281,2 тис. грн., ПАТ «Бердянський завод підйомно-транспортного обладнання» - 40,7 тис. грн., СК «Першотравневець» - 4,3 тис.грн. Також з'явилася заборгованість по заробітній платі в ДУ «Бердянська районна лікарня ветеринарной медицини» в сумі 88,3 тис. грн. 

Протягом місяця зменшився борг по заробітній платі на підприємствах міста