Бердянська міська рада - офіційний сайт

Благодійний концерт на підтримку українських військових

29 березня в Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся благодійний концерт творчих колективів цього закладу. Участь в організації заходу взяли директор ЦДЮТ Наталія Лисенко, представники відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконкому, художній керівник Народної хорової капели "Промінь" Іван Іванченко, підприємць-волонтер Олена Мартищенко, секретар координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання громадян міста Бердянська Ігорь Зубрицький, заступник директора з виховної роботи гімназії № 3 Тетяна Чорна, освітяни міста, громадські активісти від організацій: “Просвіта”, "Українська громада", “Громадська варта-самооборона”, “Об'єднання Самопоміч-Бердянськ”.

На концерті професійно виступали творчі дитячі колективи ЦДЮТ: “Смайлик”, “Сонечко”, “Теремок” та вокальні, інструментальні колективи від народної хорової капели “Промінь”.

Про волонтерську діяльність щодо допомоги українським військовим виступали представники “Об'єднання Самопоміч-Бердянськ”, “Українська громада”, волонтер Олена Мартищенко, представники ЧП “Іван Таксі” та громадської організації інвалідів від підприємства ”Бердянська трикотажка”. Від бердянців-учасників АТО доброволець батальйону “Скіф” Андрій Шерстньов (батько загиблого героя Сергія Шерстньова) подякував волонтерам і присутнім за поміч.

Зібранні волонтерами і громадськими активістами на концерті кошти рахувала обрана комісія у складі: Віталія Майбороди, Ігоря Касьянова, Олега Зінченка, Анетти Омельченко, Ігоря Зубрицького. Всі 3685 грн. було вручено волонтерській групі БДПУ “Наші Атланти” для продовження збирання необхідних коштів на тепловізор бердянцям, які чергують на блок-постах в Запорізькій області і в зоні АТО на Донбасі.

Організатори благодійного концерту від міської влади і громадських організацій національно-патріотичного спрямування подякували керівникам творчих колективів, всім присутнім на благодійній акції небайдужим бердянцям, які допомогли під час цього заходу українським військовим.