Бердянська міська рада - офіційний сайт

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

“Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Бердянська в новій редакції” Проект регуляторного акта рішення сесії Бердянської міської ради “Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Бердянська в новій редакції” розроблено адміністративним відділом виконавчого комітету Бердянської міської ради.

Основною метою регуляторного акта є покращення благоустрою території міста Бердянська, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях; забезпечення відкритості процедури, розгляд питань, пов'язаних із благоустроєм, забезпеченням чистоти, порядку та дотримання тиші в м. Бердянськ, забезпечення доступу мешканців міста до інформації щодо вимог правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і додержання тиші в м. Бердянськ, підвищення прозорості дій органів місцевого самоврядування при вирішенні питань, пов'язаних із благоустроєм, забезпеченням чистоти, порядку та дотримання тиші.

Проект регуляторного акта разом із відповідним аналізом регуляторного впливу розміщено тут  

Зауваження та пропозиції слід надавати на адреси: Виконавчий комітет Бердянської міської ради, 71112, м. Бердянськ, пл. І Бердянської ради, 2, каб. № 3 (відділ по роботі зі зверненнями громадян виконавчого комітету Бердянської міської ради); Виконавчий комітет Бердянської міської ради, е-mail: ispolkom@rada-berdyansk.gov.ua. Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 11.05.2015 у письмовому та/або електронному вигляді.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта