Бердянська міська рада - офіційний сайт

Оприлюднення проекту регуляторного акта

Оприлюднення проекту регуляторного акта “Про встановлення тарифів (вартості) на перевезення пасажирів у режимі маршрутного таксі на автобусних маршрутах загального користування в м.Бердянськ”

Проект рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради „Про встановлення тарифів (вартості) на перевезення пасажирів у режимі маршрутного таксі на автобусних маршрутах загального користування в м.Бердянськ” розроблено відділом транспорту та зв'язку виконавчого комітету Бердянської міської ради. Основною метою регуляторного акта є встановлення тарифів (вартості) на перевезення пасажирів у режимі маршрутного таксі на автобусних маршрутах загального користування в м.Бердянськ.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Бердянської міської ради bmr.gov.ua у розділі “Бізнес” - веб-сторінка “Регуляторна політика” - “Плани на поточний рік” або перейти по посиланню.

Зауваження та пропозиції слід надавати на адреси:

Виконавчий комітет Бердянської міської ради, 71112, м. Бердянськ, пл. І Бердянської ради, 2, каб. № 3 (відділ по роботі зі зверненнями громадян виконавчого комітету Бердянської міської ради);

Виконавчий комітет Бердянської міської ради, е-mail: ispolkom@rada-berdyansk.gov.ua.

Термін, протягом якого приймаються пропозиції та зауваження, становить один місяць з дня публікації проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовому та/або електронному вигляді.

Оприлюднення проекту регуляторного акта