Бердянська міська рада - офіційний сайт

Нагороди від Української Православної Церкви бердянським волонтерам

17 квітня у гімназії №1 “Надія” вітали бердянських волонтерів. Там пройшов святковий концерт та нагородження від Синодального відділу Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України. Священнослужитель В'ячеслав Коваленко, настоятель храму Київської митрополії від Української Православної церкви, храму на честь Всіх Святих Воїнів розповів, що зараз проходить Миротворча Великодня місія, у рамках якої священники та група ветеранів-афганців разом із іконою Покрови Пресвятої Богородиці, благодатним вогнем, який зійшов у храмі Господньому, та волонтерською допомогою українській армії побували у зоні проведення АТО, проїхали від Старобільська до Маріуполя. А сьогодні місія завітала у Бердянськ, щоб відзначити наших волонтерів.

Орден Української Православної Церкви Преподобного Іллі Муромця ІІІ ступеня, грамоти синодального відділу Української Православної Церкви із взаємодії зі збройними силами та іншими військовими формуваннями України за активну та системну діяльність щодо надання матеріальної і духовної допомоги пораненим військовослужбовцям та біженцям, ікони та книжки отримали бердянські волонтери та волонтерські організації, комітет мікрорайону 8 Березня, ЗОШ № 11 та 16, гімназія №1 “Надія”, телекомпанії “ТБ-Бердянськ” та “Юг”.

Від імені міської влади, міського голови Олексія Бакая, військовослужбовців підшефних військових частин, дислокованих в Бердянську, слова вдячності всім волонтерам-бердянцям за допомогу передала керуюча справами виконкому Наталя Гончарова. Вона розповіла, що сьогодні 15 волонтерських груп і більше 850 бердянців беруть участь у цій благородній місії. До Всеукраїнського дня волонтера міська влада нагороджувала пам'ятними подарунками, орденами, медалями та грамотами бердянських волонтерів, які допомагають Української армії та переселенцям з Донбасу. У навчальних закладах міста проходять благодійні ярмарки та концерти. На зібрані гроші купуються ліки, продукти, засоби особистої гігієни, збираються кошти на тепловізор.

Активно працюють волонтерська групи: Центр «Захист» з Віталієм Белтадзе; група педагогічного університету «Наші Атлант» з Анеттою Омельченко та Софією Філоненко, «Берегині Таврії» з Ольгою Коник, «Академія ремесел» з Людмилою Грабовською, які на зібрані гроші купують нитки і в'яжуть теплі речі, дістають ліки, готують сухі борщі, чай з вітамінами а потім відвозять військовослужбовцям в зону АТО, в Куйбишевський військово-польовий госпіталь для поранених.

З травня 2014 року проходить акція «Допоможемо Української армії!». Уже зібрано і передано бердянськими підприємцями та волонтерами на блок-пости 3 тис. 500 кілограм продуктів харчування на загальну суму 29 тис. грн. На велике християнське свято Воскресіння Господнє бердянські волонтери брали участь в обласній акції «Великодній кошик солдату», зібрали і передали бійцям Національної гвардії України, прикордонникам та військовослужбовцям Збройних Сил великодні привітання, подарунки, паски, цукерки, дитячі малюнки з побажаннями миру і добра. 

Нагороди від Української Православної Церкви бердянським волонтерам