Бердянська міська рада - офіційний сайт

Відбулось засідання робочої групи

28.05.2015 року у виконавчому комітеті Бердянської міської ради відбулося засідання робочої групи з дотримання у м. Бердянськ принципів державної регуляторної політики, на якому було розглянуто проект регуляторного акта рішення сесії Бердянської міської ради “Про затвердження Положення про плату за землю на території міста Бердянська в новій редакції”.

З метою врахування громадської думки, відкритості для фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань робочою групою розглянуто проект регуляторного акта відповідно до чинного законодавства. За результатом розгляду робочою групою прийнято рішення згідно із Законом України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, підготувати проект регуляторного акта рішення Бердянської міської ради “Про затвердження Положення про плату за землю на території міста Бердянська в новій редакції” та відповідний аналіз регуляторного впливу для оприлюднення в засобах масової інформації.

Також, за пропозицією членів робочої групи, прийнято рішення провести “круглий” стіл із суб'єктами господарювання з обговорення зазначеного проекту регуляторного акта.

Відбулось засідання робочої групи