Бердянська міська рада - офіційний сайт

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення сесії Бердянської міської ради  “Про затвердження Положення про плату за землю на території міста Бердянська в новій редакції” 

Проект регуляторного акта рішення сесії Бердянської міської ради “Про затвердження Положення про плату за землю на території міста Бердянська в новій редакції” розроблено фінансовим управлінням виконавчого комітету Бердянської міської ради. 

Основною метою регуляторного акта є приведення розмірів земельного податку та орендної плати за землю до вимог Податкового кодексу України зі застосуванням вимог, встановлених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», а також до розмірів, які б, не загрожуючи розвитку бізнесу, надавали додаткові надходження в бюджет міста, у зв'язку з чим виникла необхідність затвердження Положення про плату за землю на території міста Бердянська в новій редакції. 

12.06.2015 проект регуляторного акта разом із відповідним аналізом регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Бердянської міської ради bmr.gov.ua у розділі “Бізнес” - веб-сторінка “Регуляторна політика” - “Плани на поточний рік”, або перейти по посиланню

Зауваження та пропозиції слід надавати на адреси: 

- виконавчий комітет Бердянської міської ради, 71112, м. Бердянськ, пл. І Бердянської Ради, 2, каб. № 3 (відділ по роботі зі зверненнями громадян виконавчого комітету Бердянської міської ради);

- виконавчий комітет Бердянської міської ради, е-mail: ispolkom@radaberdyansk.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 13.07.2015 у письмовому та/або електронному вигляді. 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта