Бердянська міська рада - офіційний сайт

Відбулось обговорення проекту регуляторного акта

11.06.2015 року у виконавчому комітеті Бердянської міської ради відбулося засідання  робочої групи з дотримання у м. Бердянськ принципів державної регуляторної політики, на якому було розглянуто проект регуляторного акта рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради “Про внесення змін до "Правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Бердянська", затверджених рішенням виконкому Бердянської міської ради від 13.12.2011 № 561”. 

З метою врахування громадської думки, відкритості для  фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань робочою групою розглянуто проект регуляторного акта відповідно до чинного законодавства. 

За результатом розгляду робочою групою прийнято рішення згідно із Законом України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, підготувати проект регуляторного акта “Про внесення змін до "Правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Бердянська", затверджених рішенням виконкому Бердянської міської ради від 13.12.2011 № 561” та відповідний аналіз регуляторного впливу для оприлюднення в засобах масової інформації та на офіційному сайті Бердянської міської ради у розділі „Регуляторна політика”. 

Відбулось обговорення проекту регуляторного акта