Бердянська міська рада - офіційний сайт

Напередодні Дня міста шанували ветеранів війни

Госпитальное

Сьогодні, 16 вересня, міський голова Олексій Бакай, заступник міського голови Людмила Шаповал, керуючий справами виконкому Наталя Гончарова, голова Міської Ради ветеранів Геннадій Антонов, депутати міської ради відвідали шпитальне відділення міськлікарні та ветеранів пансіонату ветеранів.

“Завтра, 17 вересня, ми відзначаємо 71-у річницю визволення Бердянська від фашистських загарбників та День міста. На жаль, зараз не час до проведення масштабних святкувань — складна ситуація в країні, справжні бойові дії на Сході. І хоча ми відмовилися від розважальних заходів на День міста, ми не залишимо без уваги жодного ветерана. Ви здобули Перемогу у тій страшній війні, відновлювали місто, і наш святий обов’язок пам'ятати це та створювати всі умови для вашого гідного життя. Бажаю вам міцного здоров’я, миру та простої людської уваги, не тільки у свята”- привітав ветеранів міський голова Олексій Бакай.

Від міської влади кожен ветеран шпитального відділення отримав продуктовий набір та квіти. З побажаннями міцного здоров’я та подарунками привітали ветеранів шпитального відділення гості. Так, Степан Герилів, головний редактор газети БДПУ “Університетське слово” від імені парафіян церкви святого Івана Хрестителя (м. Н’юарк, США) передав наручні годинники, що розмовляють — повідомляють котра година тощо. Галина Северіна, депутат міської ради, подарувала солодкі подарунки та комплекти білизни. Голова Міської Ради ветеранів Геннадій Антонов крім слів вітання висловив слова вдячності колективу шпитального відділення за їх роботу та чуйність до своїх пацієнтів.

Потім міський голова Олексій Бакай та голова Міської Ради ветеранів Геннадій Антонов відвідали пансіонат ветеранів. Після привітань та концерту всіх пацієнтів пансіонату чекав святковий обід, організований зусиллями міської влади.

Напередодні Дня міста шанували ветеранів війни