Бердянська міська рада - офіційний сайт

На звання Почесний громадянин міста претендує чотири кандидатури

Триває процес підготовки у постійних депутатських комісіях до пленарного засідання шістдесят першої сесії міської ради, що відбудеться 30 липня 2015 року. Проект рішення “Про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Бердянська” був розглянутий у кількох комісіях, першим на засіданні постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності, законності та інформаційної політики (голова Шаповал Ю.А.). В ході обговорення члени комісії запропонували включити до проекту рішення ще двох кандидатів за поданнями трудових колективів та громадських організацій. І вже шляхом рейтингового голосування на сесії визначити двох претендентів на це звання.

Так, окрім раніш поданих Тодорова Євгена Семеновича, народного депутата України другого скликання, Заслуженого працівника освіти України та Філімонова Миколи Феофановича, полковника у відставці, ветерана Збройних сил СРСР, голови Бердянської міської організації інвалідів Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил, включені до проекту рішення наступні кандидати:

- Антонов Геннадій Михайлович, підполковник у відставці, Почесний голова ради Бердянської міської організації ветеранів України;

- Шипульський Едуард Едуардович, депутат міської ради, директор Бердянського машинобудівного коледжу.

Ознайомитися з клопотаннями на всіх кандидатів можливо у доданих файлах.

Нагадаємо, що згідно Положення про звання "Почесний громадянин міста Бердянська" протягом календарного року звання присвоюється не більш ніж двом особам з числа претендентів. Це звання є вищою міською нагородою. Воно присвоюється жителям міста, іншим громадянам України, іноземним громадянам, які зробили великий особистий внесок у розвиток міста Бердянська, піднесення його статусу у світі, або в знак великої поваги до їх політичної та громадської діяльності.

На звання Почесний громадянин міста претендує чотири кандидатури