Бердянська міська рада - офіційний сайт

Про надання пільг багатодітним сім’ям

Багатодітні сім’ї запрошуються до управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради для проведення розрахунку сукупного доходу сім’ї для визначення права пільги при оплаті житлово-комунальних послуг.

Постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї» затверджено порядок надання пільг з урахуванням доходів сім’ї.

Пільги надаються за умови, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, яка становить

1710 гривень.

Для проведення розрахунку сукупного доходу сім’ї для визначення права на пільги багатодітним сім’ям при собі мати:

-довідки про доходи свої (крім пенсій та соціальних допомог) та всіх членів сім'ї, на яких розповсюджуються пільги за попередні шість місяців (з 01.01.2015 по 30.06.2015) або довідки про відсутність доходів;

-декларацію про доходи сім'ї пільговика (бланк можна отримати в управлінні праці). До сукупного доходу сім’ї пільговика включаються нараховані: пенсія; заробітна плата; грошове забезпечення; стипендія; соціальна допомога (крім частини допомоги при народженні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, допомоги на поховання, одноразової допомоги, яка надається відповідно до законодавства або за рішенням органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, організацій незалежно від форм власності); доходи від підприємницької діяльності.

До розрахунку сукупного доходу сім’ї пільговика, враховуються доходи тих членів сім’ї пільговика, на яких згідно із законодавчими актами поширюються пільги. В даному випадку - для багатодітних сімей це: дружина (чоловік) та їх діти.

Надавати вказані документи необхідно до управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради, за адресою: вул. Дзержинського 27/34, каб. № 3.

Про надання пільг багатодітним сім’ям