Бердянська міська рада - офіційний сайт

Депутатські постійні комісії готуються до проведення чергової сесії міської ради

Сьогодні, 19 вересня, відбулось планове засідання постійної комісії з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності (голова - депутат міської ради Тетяна Мірошніченко). Комісія детально ознайомилась з декількома проектами рішень та одностайно підтримала понад десяти проектів за рекомендаціями інших профільних комісій. У зв’язку з тим, що 23 вересня відбудеться День депутата та засідання профільних комісій, які рекомендуватимуть ще кілька проектів до розгляду, було оголошено про перерву у роботі до вівторка.

Під час засідання члени комісії проголосували за включення до порядку денного 50 сесії Бердянської міської ради, яка відбудеться 25 вересня 2014 року, питання щодо внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Бердянськ на 2014 рік.

Начальник фінансового управління Анатолій Абросімов доповів членам комісії по декількох проектах рішень. Серед них - “Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2014 року”. План за власними надходженнями міського бюджету виконано на 99,3%. На жаль, місто не отримало державних субвенцій в повному обсязі, тому загальне виконання складає — 92,3 %.

У питанні “Про внесення змін і доповнень до рішення сесії міської ради від 27.02.2014 № 2 „Про міський бюджет на 2014 рік” Анатолій Абросімов докладно розповів про перерозподіли коштів в межах галузей. Так, понад 900 тис. грн. буде перерозподілено у медичній сфері на виплату заробітної плати. Крім того, з обласного бюджету місту ще виділено 759 тис. грн. на компенсацію проживання та харчування переселенців в місті Бердянськ, раніше було надано 158 тис. грн.

На запитання депутатів щодо проекту рішення “Про затвердження “Програми фінансування капітального ремонту об'єктів міського благоустрою на 2014 рік” у новій редакції” відповів заступник міського голови Сергій Матвєєв. А саме членів комісії цікавило, чи не нашкодить реалізації запланованих проектів перерозподіл коштів. У деяких випадках з’явилась економія в ході виконання робіт, що дає змогу їх перерозподілити. А у випадку з понад 300 тис. грн, що були заплановані на продовження реконструкції на бул. Гайдара, ситуація інша. Наразі прокуратура подала позов до суду на підрядника, який виконував роботи, і до рішення суду тимчасово припинені будь-які роботи. Тому, щоб не втратити 310 тис. грн, пропонується їх перерозподілити на інші бюджетні потреби. 

Депутатські постійні комісії готуються до проведення чергової сесії міської ради