Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міське спортивне товариство «Спартак» відзначило 20-річний ювілей

Напередодні Дня міста міське спортивне товариство «Спартак» відзначає свій день народження. У цьому році свято подвійне - 80 років Всеукраїнському товариству «Спартак» та 20-річчя у нашого, бердянського, товариства. З цієї нагоди у спортивному залі товариства відбулось урочисте свято, на яке завітало чимало гостей. Серед них заступник міського голови Олександр Свідло, голова обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак", голова Запорізького обласного відділення Національного Олімпійського комітету України Володимир Лобанов, депутати міської та районної рад, батьки, родичі вихованців та друзі спортивного товариства.

Сьогодні спортивне життя Бердянська важко уявити без товариства «Спартак». Воно відіграє важливу і дуже значиму роль в міській сфері спорту. Основний вид спортивної діяльності «Спартака» - карате. А цей вид спорту пов'язаний в Бердянську, насамперед, з ім'ям судді міжнародної категорії Петра Касьяненка, який одночасно є і головою міського товариства «Спартак».

За 20 років в «Спартаку» було підготовлено 7 чемпіонів світу з карате, 4 чемпіона Європи, 21 переможець Кубка світу. 300 раз вихованці товариства ставали переможцями національних чемпіонатів та першостей країни. Це не просто спортивна слава Бердянська. Це реклама міста, внесок у здоровий спосіб життя кількох поколінь бердянців. До речі, сьогодні в «Спартаку» займається карате 450 дітей.

Під час урочистого свята заступник міського голови Олександр Свідло від імені міського голови привітав з ювілеєм тренерів товариства, вихованців, та батьків, побажав здоров'я, цілеспрямованості, нових спортивних досягнень і багаторазових перемог, а також вручив голові міського товариства «Спартак» Петру Касьяненко іменний наручний годинник.

Із привітаннями виступив і голова обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак", голова Запорізького обласного відділення Національного Олімпійського комітету України Володимир Лобанов. Він вручив ряд подяк від обласної організації вихованцям бердянського “Спартака”, тренерам та друзям товариства, а також міському голові Олексію Бакаю.

Міське спортивне товариство «Спартак» відзначило 20-річний ювілей