Бердянська міська рада - офіційний сайт

Олексій Бакай: "Ми укріплюємо блокпости заради життя тих, хто там несе службу"

Блокпосты

В останні дні на блокпостах, що навколо Бердянська, та на в’їзді у місто, ведуться чималі будівничі роботи. Тут працюють екскаватори, бульдозери, крани. Десь роботи ще ведуться, десь – вже усе зроблене. На блокпостах з’явилися зроблені з бетонних блоків та плит вкопані глибоко у землю бліндажі, обладнані та укріплені нові вогневі точки, вириті окопи. Рішення про укріплення блокпостів бетонними конструкціями було прийняте Радою оборони міста. До роботи залучена комунальна техніка, працівники комунальних підприємств. Багато чого зробили підприємницькі структури, волонтери.
«Ми укріплюємо блокпости заради життя тих, хто там несе службу, – зазначив міський голова Олексій Бакай під час сьогоднішнього об’їзду блокпостів. – Розвиток подій на Донбасі показав, що ліквідація блокпостів — це було перше, що робили перед захопленням міст озброєні позазаконні формування. І навіть зараз, коли йдуть повномасштабні бої найчастіше сепаратисти завдають ударів по блокпостах. Так ось життя тих вояків, що там стоять, залежить перед усім від того, як ці блокпости захищені та укріплені”.
Обстановка у місті та у районі залишається стабільною. Але, як підкреслив міський голова, Бердянськ знаходиться неподалеку від місця бойових дій, то ж для збереження миру та спокою, треба бути на чеку. Військовослужбовці, що несуть службу, теж мають відчувати себе впевнено та захищено. Для того блокпости і укріплюються.
До речі зараз службу на блокпостах несуть прикордонники та Національна гвардія. Остання — це регулярні частини, а не будь що. Раніше це були внутрішні війська МВС. Керівництво частини Нацгвардії, що несе службу на блокпостах Бердянська, висловлює щиру вдячність міський владі за проведену роботу.

Олексій Бакай: "Ми укріплюємо блокпости заради життя тих, хто там несе службу"