Бердянська міська рада - офіційний сайт

«Дитячі мрії - рідному місту»

Сьогодні традиційно головне міське свято - День міста, розпочалось з відкриття виставки декоративно-прикладного мистецтва «Дитячі мрії - рідному місту». Це було дуже символічно - любов до рідного міста виражена в дитячих роботах з побажаннями процвітання, миру, достатку і добра.

17 вересня Бердянськ відзначає 72-у річницю визволення від нацистських окупантів і 188-річчя з дня заснування. Життя міста - це насамперед життя людей. Творчість, вміння бачити красу в простих речах роблять наше життя яскравішим і добрішим. На виставці були представлені авторські роботи декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва дітей, а також їхніх батьків та вчителів 24-х установ міста. А саме 18 шкіл, 4 позашкільних установи - ЦДЮТ, КДЮТ «Зоряний», Станції юних натуралістів і Станції юних техніків, дитячої художньої школи та школи-інтернату.

Міський голова Олексій Бакай на відкритті виставки привітав присутніх зі святом, побажав усім щастя, здоров'я, миру і процвітання для нашого рідного Бердянська. Гостям та мешканцям міста народний хореографічний ансамбль ЦДЮТ «Сонечко» та вокальний ансамбль «Смайлик» подарували свої танцювальні та вокальні номери.

Всі змогли ознайомиться з кращими роботами дитячої творчості та майстерності. Від міського голови учасники виставки отримали грамоти та солодкі подарунки.

«Дитячі мрії - рідному місту»