Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянську пройшов фестиваль юшки

Після річної перерви в Бердянську знову було проведено фестиваль юшки. У минулому році у зв'язку з подіями на сході країни веселощі вирішено було відкласти. Ситуація зараз більш стабільна і цього року міська влада вирішила відновити традицію проведення улюбленого городянам фестивалю юшки.

Оргкомітет взяв на себе організацію місця проведення та надання риби, а комітети мікрорайонів повинні були зварити юшку, і оригінально себе представити. У нинішньому році крім комітетів мікрорайонів у фестивалі взяли участь команди азовських козаків і навіть колектив «Ощадбанку».

Свято вийшло колоритним і видовищним, а вуха - у кожного смачна і неповторна. На фестиваль була запрошена молода пара, яка в цей день зв'язала себе шлюбними узами, і Максим Щербань - чотирирічний хлопчик, який з'явився на світ рівно 4 роки тому в день проведення першого фестивалю юшки в Бердянську. Міський голова Олексій Бакай вручив малюкові подарунок і квитки для всієї його родини в дельфінарій.

А ось конкурс з визначенням призерів вирішили не проводити. Всі учасники пригостили городян юшкою за своїм оригінальним рецептом. Хто встиг покуштувати страви в декількох місцях, говорив, що смачна вона у всіх без винятку. А визначення місць в такого роду заході - справа завжди дуже спірна. Головне, що свято пройшло радісно і весело.

У Бердянську пройшов фестиваль юшки