Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський голова урочисто відкрив нові комп'ютерні класи в школах міста

Комп’ютерна техніка в багатьох школах міста не оновлювалась останні 10 років. В цьому році з міського бюджету (бюджету розвитку) було виділено більше 900 тис. грн для придбання 10 комп'ютерних класів для 10 шкіл міста. Загалом було придбано 110 комп’ютерів — в одному комплекті 10 робочих міст для школярів і одне для вчителя. Вже установлено нову техніку у п’яти школах, а саме у №3, 5, 16 та гімназіях №№1, 2. До кінця вересня такі класи з’являться у школах №№1, 4, 11, 13, 20.

Урочисте відкриття оновлених комп’ютерних класів відбулось сьогодні у гімназії №2 та загальноосвітніх школах № 3 та №5. Побував там і міський голова Олексій Бакай разом із керуючою справами виконкому Наталею Гончаровою та начальником відділу освіти Наталею Лазуренко. Директора шкіл, учні, вчителі інформатики та батьки висловили вдячність за таку неоціненну поміч для навчального процесу.

У час інформаційних технологій та швидкоплинної інформації навчання комп’ютерній грамотності вже починається з другого класу. Інформатика є одним з улюблених предметів школярів і навчатися на сучасних комп’ютерах буде не тільки приємно, а й продуктивно. Як зауважила директор гімназії №2 Тетяна Дубинська, в їх закладі техніка не оновлювалась 17 років, і такий дарунок на початку навчального року не просто радість, а й суттєвий крок до якісного навчання.  

Міський голова урочисто відкрив нові комп'ютерні класи в школах міста