Бердянська міська рада - офіційний сайт

У виконавчому комітеті розпочався ресертифікаційний аудит діяльності на відповідність міжнародному стандарту якості

На розширеній апаратній нараді керуюча справами виконкому Наталя Гончарова повідомила про початок ресертифікаційного аудиту діяльності виконкому на відповідність міжнародному стандарту якості надання послуг ISO 9001:2008. 10-11 листопада виконком та його структурні підрозділи будуть перевірятися провідним аудитором ТОВ «ТЮФ Норд Україна» Павлом Фещенко, якого представили присутнім на нараді.

Також Наталя Іванівна нагадала всім присутнім, що у Бердянську дана система була впроваджена ще в 2003 році і наше місто було першим в Україні, яке запровадило стандарти міжнародної системи управління якістю у діяльність виконкому, і кілька років успішно поширювало свій досвід серед інших міст. Крім того, цього року Бердянський виконком запустив систему електронних петицій. Ми стали першими в Україні серед міст, хто розробив положення про електронні петиції та стали четвертим містом, яке запровадило цей інструмент в дію - підкреслила керуюча справами виконкому.

Павло Фещенко повідомив, що в ході аудиту буде оцінена діяльність структурних підрозділів виконавчого комітету, проводитиметься інтерв'ю з керівниками цих підрозділів, перевірятиметься документація та проходитиме спостереження за роботою. В результаті ресертифікаційного аудиту будуть зроблені висновки щодо функціювання системи менеджменту у виконкомі.

Якщо не буде виявлено невідповідностей вимогам міжнародним стандартам, буде виданий сертифікат відповідності, який підтверджує, що організація працює згідно вимог міжнародного стандарту в сфері якості ISO 9001:2008. Якщо будуть виявлені невідповідності, згідно процедури «ТЮФ Норд Україна», вони будуть класифіковані та відповідно процедури усунуті. 

У виконавчому комітеті розпочався ресертифікаційний аудит діяльності на відповідність міжнародному стандарту якості