Бердянська міська рада - офіційний сайт

Передавати показники газового лічильника можна з 1 по 5 число кожного місяця

Чимало нарікань у мешканців нашого міста викликає робота Бердянського управління з експлуатації газового господарства ПАТ «Запоріжгаз» та його абонентської служби. Тож на чергову щотижневу нараду при міському голові було запрошено заступника керівника підприємства Юрія Снопкова. Він розповів, що після розподілу на два підприємства «Запоріжгаз Збут» та «Запоріжгаз», поступово впроваджуються нові документи. Так, у грудні бердянці отримали квитанції нового зразку, у яких роз’яснено, як буде проводитись абонплата за постачання газу, як можна контролювати свої платежі, про можливості особистого кабінету на онлайн-сервісі, коли необхідно подавати показання своїх лічильників тощо.

Юрій Снопков також розповів, що змінені строки збору показань лічильників. Якщо раніше подати свідчення необхідно було до останнього числа кожного місяця, то відтепер мешканці можуть надавати дані з лічильників з 1 по 5 число кожного місяця. Цю інформацію можна залишити у скриньках, які розміщені у кожному відділенні “Бердянськзв’язоксервіс” по місту.

В останніх квитанціях бердянці отримали і заяви-приєднання, які розповсюдили для укладання угоди про договірні відносини зі споживачами. Після заповнення їх також можна залишити у скриньках у кожному відділенні “Бердянськзв’язоксервіс”.

Бердянське управління з експлуатації газового господарства ПАТ «Запоріжгаз» повідомляє, що за детальною інформацією щодо перерахунку та роз’яснення по рахунках за газ та послуги з газопостачання можуть звернутися тільки до служби по роботі зі споживачами Служби обліку газу за адресою: вул. Р. Люксембург, б.16. Графік роботи зі споживачами: з понеділка по четвер з 08:00 до 17:00. Перерва з 12:00 до 12:45.

Також для запобігання великих черг інформацію по рахунках можна отримати з он-лайн-сервісу – Особистий кабінет.

В особистому кабінеті абонент ПАТ «Запоріжгаз» може: передати показники лічильника; дізнатися актуальні дані по особистому рахунку; відстежити свої платежі за газ; задати питання та отримати на нього відповідь від представників газової компанії.

Щоб зареєструватися в Особистому кабінеті на сайті 104.ua споживачеві необхідно знати: номер свого особового рахунку; суму останньої оплати за газ. Цю інформацію можна взяти в платіжній квитанції або зателефонувавши на телефон Контакт центру 0612-808-104. Докладну інструкцію по реєстрації та користуванню сервісом можна прочитати на сайті 104.ua. Процедура реєстрації максимально спрощена і займає всього кілька хвилин.

У зв’язку із застосуванням в опалювальний період одночасно пільгової та повної ціни на природний газ, особливо важливим є врахування споживання природного газу чітко за календарний місяць. А отже, показання лічильника необхідно фіксувати на 1 число місяця (наступного за тим, за який Ви сплачуєте).

Показники газового лічильника та заяви приєднання, які були доставлені разом з рахунками про сплату за використаний газ за грудень 2015 року у січні 2016 року, мешканці міста можуть залишати у поштових скринях розташованих за наступними адресами:

1. вул.Смоленська, 3, 34 (п. №2);

2. вул. Серафімовича, 139 (п. №2);

3. вул. Фестивальна, 29А;

4. вул. Піонерська, 51 «Еліт вікна»;

5. Військове містечко, 16 «Укрпошта».

6. Вул. Комунарів, 50;

7. Підгірна, 201 (БУЕГГ);

8. Р. Люксембург, 16 (Служба обліку БУЕГГ);

У пунктах «Бердянськзв’зоксервіс»:

1. вул. Дюміна, 69;

2. вул. Дімітрова, 34;

3. вул. Морозова, 15;

4. вул. Хіміков, 7;

5. вул. Баха, 38;

6. Мелітопольське шосе, 99;

7. вул. Яковлева, 2;

8. Пролетарський проспект, 234;

9. Вул. 12 Грудня, 25 ( БУЕГГ);

10. Р. Люксембург, 16 (Служба обліку БУЕГГ).

У разі ненадходження показань від споживачів протягом перших двох днів місяця, наступного за звітним, фактичні показання на 1-е число вважаються відсутніми і нарахування суми до сплати за спожитий газ здійснюються на основі розрахунку прогнозованого обсягу споживання природного газу за календарний місяць.

Розрахунковий обсяг споживання природного газу є рекомендованим до сплати і надається споживачам для спрощення процедури оплати за використаний газ.

У будь-якому випадку надані споживачами із запізненням показання лічильника будуть враховані в наступному за звітним місяці, а сума до сплати за спожитий природний газ відкоригована з їх врахуванням.

Також можна отримати інформацію по рахунках за телефоном (061) 280 81 04 з 08:00 до 20:00 без перерви та вихідних або до Служби обліку природного газу за телефонами: 4 40 75, 7 21 91, 7 03 50 (ТОВ «Запоріжгаз Збут»). Для надання показників лічильника газу з 1-го по 5-те число кожного місяця треба користуватись наступними номерами телефонів (067) 616 95 16, (066) 434 49 40.

Як правильно заповнити заяву-приєднання до умов договору постачання газу

Передавати показники газового лічильника можна з 1 по 5 число кожного місяця