Бердянська міська рада - офіційний сайт

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення сесії Бердянської міської ради “Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно територіальної громади міста Бердянська, затвердженої рішенням тридцять дев’ятої сесії Бердянської міської ради VI скликання від 12.07.2013 р. № 47 зі змінами та доповненнями”

Проект регуляторного акта рішення сесії Бердянської міської ради “Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно територіальної громади міста Бердянська, затвердженої рішенням тридцять дев’ятої сесії Бердянської міської ради VI скликання від 12.07.2013 р. № 47 зі змінами та доповненнями” розроблено Управлінням комунальної власності Бердянської міської ради з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства Методики розрахунку орендної плати за користування комунальним майном територіальної громади міста Бердянська.

На 2016 рік припинено дію норми ст. 10 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 р. № 2269-XII у частині індексації орендної плати. Відповідна норма прописана в п. 9 «Прикінцевих положень» Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» від 25.12.2015 р. № 928-VІІІ. Пунктом 10 Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно територіальної громади міста Бердянська, затвердженої рішенням тридцять дев’ятої сесії Бердянської міської ради VI скликання від 12.07.2013 р. № 47 зі змінами та доповненнями, встановлено:  «Розмір орендної плати за кожний наступний місяць визначається шляхом коригування розміру місячної орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць». Відповідно індексація орендної плати передбачена в договорах оренди комунального майна. У зв’язку з цим виникла необхідність внесення відповідних змін до Методики розрахунку орендної плати за користування комунальним майном територіальної громади міста Бердянська.

26.02.2016р. проект регуляторного акта разом із відповідним аналізом регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Бердянської міської ради bmr.gov.ua у розділі “Бізнес” - веб-сторінка “Регуляторна політика” - “Плани на поточний рік” або перейти за посиланням.

Зауваження та пропозиції слід надавати на адреси:

Виконавчий комітет Бердянської міської ради, 71112, м. Бердянськ, пл. І Бердянської ради, 2, каб. № 3 (відділ по роботі зі зверненнями громадян виконавчого комітету Бердянської міської ради);

Виконавчий комітет Бердянської міської ради, е-mail: ispolkom@rada-berdyansk.gov.ua. Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх  об’єднань  приймаються до 28.03.2016 р. у письмовому  та/або електронному вигляді.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта