Бердянська міська рада - офіційний сайт

Святковий захід з нагоди Дня народження великого Кобзаря відвідав політик та історик Микола Томенко

9 березня у День народження видатного поета, прозаїка, художника та етнографа Тараса Григоровича Шевченко у Бердянському державному педагогічному університеті відбувся святковий захід. Педагоги та студенти підготували великий тематичний концерт, присвячений творам великого Кобзаря. На свято завітали і почесні гості — голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, політик та історик Микола Томенко, народні депутати України Олександр Пономарьов, Сергій Валентиров, Михайло Поживанов, міський голова Володимир Чепурний та його заступник Юлія Дойнова.

У БДПУ Микола Томенко презентував 6 видання українського щорічника під назвою “Щоденник щоденного патріота”, у якому зібрані народні та релігійні свята, дати народження й цитати відомих українців, а також книгу “Україна: історія Конституції”, диски “7 історичних чудес України” та “Слуханка для української малечі”. Микола Володимирович також розповів про два шевченківських проекти, метою яких є пропаганда невідомого Шевченка на відміну від того стереотипного образу, який склався у багатьох.

“Зважаючи на мовну особливість нашого регіону приїзд Миколи Томенка саме в цей день — День народження великого Кобзаря — є знаковою подією на підтримку української словесності та українського духу нашого міста та громади — відзначила у своєму виступі заступник міського голови Юлія Дойнова. — Спілкування з політиком вищого рівня додасть наснаги нашим вчителям у патріотично-виховній роботі з молоддю. Від імені педагогічного колективу міста Бердянська щиро дякуємо Миколі Володимировичу за увагу та небайдужість до бердянської громади”.

Завдяки допомозі народного депутата України Олександра Пономарьова бердянці отримають презентовані щорічник, книгу та диски. Щорічник “Щоденник щоденного патріота” буде передано вчителям історії. Книгу “Україна: історія Конституції” та диск “7 історичних чудес України” отримають шкільні бібліотеки, а “Слуханку для української малечі” передадуть у дитячі садки.

По завершенні тематичного концерту почесні гості оглянули експозицію музею історії БДПУ та університетську археологічну лабораторію. 

Святковий захід з нагоди Дня народження великого Кобзаря відвідав політик та історик Микола Томенко