Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянська влада - серед найкращих в Україні по взаємодії з громадськістю

Асоціація міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад і Норвезьким інститутом міських та регіональних досліджень у березні 2014 року розпочала впровадження проекту „Формування політики, ґрунтованої на фактах, в сфері місцевого самоврядування в Україні”.

Проект направлений на підвищення ефективності в сфері відкритості діяльності органів місцевого самоврядування та залучення громадськості до вирішення справ громади. Місто Бердянськ — один з п'ятнадцяти міст України учасників проекту.

І ось, як повідомила завідувачка сектором по роботі з органами самоорганізації населення відділу оргроботи міськвиконкому Валентина Алфьорова, нещодавно Аналітичним центром "Соціоконсалтинг" (м. Киев) в рамках українсько-норвезького проекту в містах-учасниках було проведено незалежне соцопитування.

Соціологічне опитування було дійсно незалежним. Дані показники проходили перевірку спеціально затвердженою контрольною групою шляхом відвідування респондентів на дому.

Результат дослідження: Бердянськ в першій п'ятірці кращих міст з відкритості та залучення громадськості до місцевого самоврядування. І це, якщо казати у цілому. Але по окремим показникам позиції Бердянська ще кращі.

Наприклад в оцінках довіри до місцевих органів влади Бердянськ на третьому місці після міст Борисполя і Львова.

Рівень опитаних, які вважають, що представники Бердянської місцевої влади добре інформують громадян про питання, які обговорюються міськрадою, є найвищою у нашому місті.

По відсотку мешканців міста, які не бачать жодних перешкод для впливу на прийняття місцевих рішень, Бердянськ на другому місці після Вінниці.

Рівень задоволених роботою місцевої влади у Бердянську складає 75 відсотків. Це третя позиція, серед таких обласних міст, як Харків і Вінниця.

Висновок експертів: встановлені під час дослідження результати — це наслідок системної роботи міської влади в напрямку своєї відкритості, доступності та залучення городян до управління містом.

Бердянська влада - серед найкращих в Україні по взаємодії з громадськістю