Бердянська міська рада - офіційний сайт

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Бердянської міської ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Бердянська», «Про встановлення  єдиного податку на території міста Бердянська» та «Про встановлення транспортного податку на території міста Бердянська».

Проект рішення сесії Бердянської міської ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Бердянська» розроблено фінансовим  управлінням  виконавчого комітету Бердянської міської ради.

Основа мета  регуляторного акта - впорядкувати сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у відповідності до Податкового кодексу України та встановити ставки податку на нерухоме майно, які забезпечили б надходження до міського бюджету для реалізації міських програм.

Проект рішення сесії Бердянської міської ради  «Про встановлення  єдиного податку на території міста Бердянська» розроблено фінансовим  управлінням  виконавчого комітету Бердянської міської ради.

Основна мета  регуляторного акта - впорядкувати сплату єдиного податку  на території міста Бердянська, а також отримати додаткові надходження до загального фонду бюджету м. Бердянськ.

Проект рішення сесії Бердянської міської ради  «Про встановлення  транспортного податку на території міста Бердянська» розроблено фінансовим  управлінням  виконавчого комітету Бердянської міської ради.

Основна мета  регуляторного акта - впорядкувати сплату транспортного податку  на території міста Бердянська.

 

Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу будуть розміщені 22.04.2016 року на офіційному сайті Бердянської міської ради http://bmr.gov.ua у розділі “Бізнес” - веб-сторінка “Регуляторна політика” - “Плани на поточний рік”.

Зауваження та пропозиції слід  надавати на адреси:

Виконавчий комітет Бердянської міської ради, 71112, м. Бердянськ, пл. Єдності, 2, каб. № 3 (відділ по роботі зі зверненнями громадян виконавчого комітету Бердянської міської ради);

Виконавчий комітет Бердянської міської ради, е-mail: ispolkom@rada-berdyansk.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх  об’єднань  приймаються до 23.05.2016 року у письмовому  та/або електронному вигляді.

 

 

 

 

 

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів