Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянську професійне свято відзначали портовики

Кожну першу неділю липня своє професійне свято відзначають працівники морського і річкового флоту України. У цей день вітають всіх річковиків і моряків, портовиків, суднобудівників, працівників морегосподарського комплексу.

З цієї нагоди 2 липня у Бердянському морському торговому порту відбувся день відкритих дверей та урочисті вітання. Перед управлінням порту пройшов святковий концерт за участю творчих колективів міста. Начальник морського порту Микола Ільїн спільно з головою профкому Василем Гривко нагородили кращих працівників Грамотами Міністерства інфраструктури і профспілкового комітету.

Від міської влади привітати колектив портовиків прийшли в.о. міського голови, секретар міської ради Олексій Холод та заступник міського голови Юлія Дойнова. Вони вручили подяки від міського голови Володимира Чепурного чотирьом працівникам порту. Депутат міської ради Володимир Безверхий також привітав з професійним святом портовиків.

Після офіційної частини для жителів і гостей міста відкрилися ворота на територію порту, де всі бажаючі змогли пройти на причали, подивитися та зфотографуватися з портовою технікою.

Морські та річкові порти є складовою частиною транспортної і виробничої інфраструктури держави. Серед 13 континентальних морських портів України, Бердянський морський торговельний порт — є єдиними морським траспортним вузлом в Запорізькій області. Підприємство має неподільну з містом історію розвитку, є бюджетоутворюючим з високим рівнем відповідальності. А в останні роки демонструє рекордні показники вантажообігу за весь час свого існування. Бажаємо підприємству залишатись серед лідерів галузі.

У Бердянську професійне свято відзначали портовики