Бердянська міська рада - офіційний сайт

На вулицях міста почали встановлювати нові таблички

На першому етапі буде встановлено 100 шт. нових показників вулиць. Назви вулиць надруковані двома мовами - українською та англійською. Тимчасово старі назви вулиць залишаться на будинках, щоб мешканці та гості міста звикли до перейменування. 

У першу чергу підрядник, який виграв конкурс (РВГ “Pavlov Product”), встановить нові таблички на центральних вулицях міста. На колишніх вулиці Дюміна – «Італійська» та проспекті Леніна – «Азовський» показники будуть надруковані з визначенням номеру будинку, а також з показниками напрямку зменшення та зростання номерів будинків на вулиці.

На вулицях Р.Люксембург – «Грецька», Червона – «Земська», Карла Маркса – «Центральна», Горбенко – «Лютеранська», Пл. I Бердянської ради – пл. Єдності таблички будуть надруковані з визначенням номеру будинку, але без показників напрямку зменшення та зростання номерів будинків на вулиці.

За інформацією управління житлово-комунального господарства на другому етапі 175 показників будуть встановлені в нагірній частині міста. Загалом планується встановити 500 нових табличок з новими назвами. 

Нагадаємо, що у лютому на сесії міської ради депутати прийняли рішення “Про присвоєння назв вулицям, проїздам, площам, проспектам, скверам, бульварам в м. Бердянськ”. На виконання вимог Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” Бердянська міська рада перейменувала 70 вулиць. З міського бюджету було виділено понад 100 тис. грн на виготовлення нових показників назв вулиць.

На вулицях міста почали встановлювати нові таблички