Бердянська міська рада - офіційний сайт

Почесний громадянин міста Едуард Шипульський відзначає день народження

Сьогодні, 21 липня, 71 день народження відзначає Почесний громадянин міста Бердянська, заслужений працівник освіти України, викладач машинобудівного коледжу Запорізького національного технічного університету Едуард Шипульський.

Едуард Едуардович зізнався, що радий повернутися в рідну майстерню, до викладацької діяльності, адже з цього все починалось, а робоча атмосфера з запахом машинного масла йому завжди була ближче.

У стінах коледжу Едуард Едуардович провів практично все своє життя, з 1964 року він розпочав працювати у закладі. Довгий час він очолював коледж, а недавно пішов з посади директора, але продовжив працювати викладачем.

Привітати Почесного громадянина Бердянська прийшли його колеги, студенти, а також керуюча справами виконкому Олена Фойт. Від імені міського голови, секретаря міської ради вона побажала сил, позитиву та міцного здоров'я

Нагадаємо, у 2015 році Едуарду Шипульському за вагомий внесок у розвиток освіти та науки України, підготовку висококваліфікованих спеціалістів, виховання підростаючого покоління було присвоєно звання Почесний громадянин міста Бердянська.

Почесний громадянин міста Едуард Шипульський відзначає день народження