Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянці попрощалися із волонтером Віктором Нестеренко, який загинув у зоні АТО

Вночі 16 серпня під час обстрілу у с.Чермалик Волновахського району Донецької області загинув наш земляк, волонтер, відставний військовий Віктор Григорович Нестеренко. Він працював майстром ремонту озброєння в 56-й окремій мотопіхотній бригаді ЗСУ. Сьогодні бердянці прощалися із волонтером.

Віддати данину пам'яті герою прийшли й народні депутати України Олександр Пономарьов та Сергій Валентиров, секретар міської ради Олексій Холод, заступники міського голови та депутати міської ради.

Віктор Григорович Нестеренко родом із Криму. На строкову службу був направлений до Бердянська, де знайшов своє кохання і залишився жити у нашому місті. Працював старшим інструктором з водіння на полігоні, служив в Африці. В останні роки працював майстром ремонту озброєння в 56-й окремій мотопіхотній бригаді ЗСУ. Бійці часто просили Віктора Григоровича допомогти у ремонті техніки, і він їздив у зону АТО, ризикуючи своїм життям. І ось 15 серпня він знов поїхав на таке прохання з ремонту машин, але за день закінчити роботу не встиг і залишився на ніч. А о другій годині ночі стався обстріл, під час якого і загинув Віктор Григорович Нестеренко

Вшанувати героя та провести його в останню путь прийшли товариші по службі, військові та активісти. Поховали волонтера на Новопетровському кладовищі.

  

Бердянці попрощалися із волонтером Віктором Нестеренко, який загинув у зоні АТО